Доступно.UA випустили фінальне відео із серії про реабілітацію ветеранів

Доступно.UA випустили фінальне відео із серії про реабілітацію ветеранів «Від боротьби за свободу до боротьби за інклюзивність». У ньому йдеться про важливість адаптації, як умови для повернення до повноцінного життя.

Війна змінює кожного з нас. Вона ламає долі, додає нові перепони в наші життя. Та попри все треба шукати шляхи, які приведуть до нових вершин, – говорить Олександра Будько (позивний «Терен»).

Він солдат, головний сержант взводу вогневої підтримки ІІ стрілецької роти 49-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ ЗСУ (в/ч А4599). Втратив обидві ноги на ізюмському напрямку. Сьогодні він без прикрас розповідає про свої військові будні та поранення у власному інстаграм-щоденнику.

Ветеранки та ветерани захищали нашу спільну свободу. А тепер ми маємо захистити їхнє право на повноцінне життя. Їм не потрібна жалість. Захисники та захисниці потребують якісної фізичної та психологічної реабілітації. Доступності українських міст. Поваги та можливості бути включеними у всі соціальні процеси, – зазначають у Доступно.UA.

Дивіться фінальне відео з Тереном із серії про реабілітацію ветеранів «Від боротьби за свободу до боротьби за інклюзивність».

Перше відео із серії дивіться за посиланням.

Друге відео із серії дивіться за посиланням.

Третє відео із серії дивіться за посиланням.

Кампанію втілено Доступно.UA в рамках проєкту, що проводиться завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.

Стежити за апдейтами проєкту та за новинами Доступно.UA можна на сторінках у Facebook та Instagram. З будь-яких питань писати на pr@linza.agency.

Довідка

Доступно.UA — неурядова організація, заснована в Україні у 2015 році, що займається моніторингом доступності українських міст. Організація має на меті нормалізацію сприйняття людей з інвалідністю суспільством, просування тренду архітектурної доступності в Україні та мотивацію людей до активного життя.

Дмитро Щебетюк український громадський діяч, засновник організації «Доступно.UA», автор проєкту Рейтингу доступності міст України «Тостер», спортсмен, блогер, ведучий рубрики «Інклюзія» від «Телебачення Торонто».

Олександр Будько (позивний «Терен») — солдат, головний сержант взводу вогневої підтримки ІІ стрілецької роти 49-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ ЗСУ (в/ч А4599). Втратив обидві ноги на ізюмському напрямку. Про свої військові будні та поранення військовий без прикрас пише в інстаграм-щоденнику, який читають понад 25 тисяч людей.

IREXпартнер проєкту, міжнародна некомерційна організація, яка спеціалізується на міжнародному сприянні освіти та розвитку. IREX співпрацює з партнерами в понад 100 країнах.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати