Міжнародний холдинг TECHIIA підтримав конкурс ідей відбудови України

Міжнародний технологічний холдинг TECHIIA став партнером студентського конкурсу есе та аналітичних статей «Відбудова країни: виклики, можливості та завдання».

Представники холдингу долучаться до оцінювання конкурсних робіт та визначать есе або аналітичну статтю, автор якої отримає «Спеціальну нагороду від TECHIIA» і цінний приз від компанії.

Мета конкурсу — висвітлити головні, на думку молодих фахівців, напрямки та шляхи відбудови України після війни у різних галузях: від економіки до ментального здоров’я. Запрошення до участі у конкурсі отримали близько 100 ВНЗ України. Наразі свої есе та аналітичні статті на конкурс вже направили студенти провідних ВНЗ країни: Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського, Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Національного авіаційного університету, Національного університету «Острозька академія», Київського національного університету ім. Т. Шевченка тощо.

«З перших днів повномасштабної війни ми в TECHIIA запустили проєкт «Підтримка свободи України», щоб допомогти захисникам. Україна переможе і далі буде ще один важливий етап – відновлення. Для цього потрібні не лише інвестиції, але й сміливі ідеї, щоб побудувати сучасну технологічну країну. Такі ідеї точно є у студентів, потрібно лише їх знайти, розвинути та втілити», – коментує Маріанна Коніна, директор з комунікацій холдингу TECHIIA.

Організатори конкурсу — ГО «Стратегічна візія» — запрошують й інших представників соціально відповідального українського бізнесу до підтримки молодих інтелектуалів.

 


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати