Як створити громадську організацію та гучно заявити про неї: «Стратегічна візія» видала безкоштовну методичку для засновників ГО

«Стратегічна візія» видала посібник «Громадська організація: як створити та заявити про себе», створений командою ГО. У посібнику зібраний реальний досвід команди у створенні громадської організації, її розвитку та просуванню.

Зокрема з посібника можна дізнатися, як визначити візію, місію та цільову аудиторію вашої ГО, як зареєструвати організацію та залучити до її роботи волонтерів, де шукати фінансування та як співпрацювати зі ЗМІ.

У посібнику (або пораднику) ми ділимося суто практичними, життєвими, перевіреними власним досвідом порадами, як (і навіщо) створювати громадську організацію в Україні та які кроки робити першими у її PR, залученні волонтерів, пошуку фінансування, – зазначають у «Стратегічній візії».

Крім корисної та практичної інформації для створення та просування громадської організації, у посібнику є кілька корисних додатків: приклади протоколу установчих зборів та статуту ГО. Це два найважливіших документи, необхідних для реєстрації громадської організації.

Як отримати посібник/порадник «Громадська організація: як створити та заявити про себе» читайте за посиланням.

Також ви можете отримати базу з 50 українських та міжнародних грантодавців, яка стане у нагоді під час пошуку фінансування для ваших проектів. Вона доступна за благодійну пожертву для ГО «Стратегічна візія» у розмірі 250 грн

Всі пожертви будуть направлені на реалізацію проектів ГО: організацію конкурсів для молодих інтелектуалів, суспільні заходи та дослідження, роботу першого медіа про відбудову vidbudova.online.

Детальніше про базу грантодавців читайте за посиланням.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати