Стартує проєкт кар’єрної допомоги українкам: хто може долучитися

Команда Happy Monday та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції запускають проєкт, покликаний допомогти українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку. Розповідаємо, що чекає на учасниць та як можна долучитися.

Мета проєкту Women For The Future — підвищити обізнаність українських жінок та дівчат у питаннях працевлаштування, надати доступ до професійного навчання та наставництва, посилити їхні економічні можливості в Україні та за кордоном.

«ООН занепокоєні наслідками війни для українського народу, економіки та ринку праці. За оцінками, з початку повномасштабної війни 4,8 мільйона людей в Україні втратили роботу, і значну частину цієї статистики складають жінки. Структура ООН Жінки в Україні розпочинає проєкт, спрямований на посилення економічних можливостей українських жінок, а також на залучення свідомого бізнесу до підтримки жінок під час війни та відновлення після її наслідків», — підкреслила Еріка Квапілова, Представниця ООН Жінки в Україні.

Які ініціативи заплановані в межах проєкту?

Для жінок та дівчат, які через війну втратили роботу і/або дохід, підготували:

  • цикл лекцій для підвищення рівня стресостійкості та налаштування на активний пошук роботи та профреалізацію на новому місці;
  • серію вебінарів з питань працевлаштування та професійного розвитку;
  • кар’єрні індивідуальні та групові консультації;
  • програми професійної перекваліфікації за різними актуальними напрямами;
  • закриту спільноту з експерт(к)ами, які надаватимуть фахові поради щодо працевлаштування та кар’єрного розвитку, і де в учасниць буде можливість спілкуватись одна з одною, обмінюватись досвідом.

Хто може долучитись до проєкту?

Взяти участь у проєкті Women For The Future можуть:

  • Українки, які втратили роботу чи джерела доходу через війну, шукають нові можливості для працевлаштування та посилення економічної спроможності й потребують в цьому допомоги та підтримки.
  • Компанії, джоб-платформи та кар’єрні ініціативи, які хотіли б допомагати з працевлаштуванням жінок і дівчат, створювати для них кар’єрні можливості та стати партнерами проєкту.

Дізнатися більше про Women For The Future, подати заявку на участь чи стати партнером можна за посиланням.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати