У Києві відбудеться Форум-експозиція «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури»

4 липня 2023 року відбудеться Форум-експозиція «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури», метою події є створення  майданчику для демонстрації рішень, технологій,  матеріалів та продукції від вітчизняних та міжнародних компаній для відновлення та удосконалення пошкодженої інфраструктури. Про захід повідомляє vidbudova.online.

Експозиція буде супроводжуватися діловою програмою, яка сегментована паралельною роботою по тематичним напрямкам, а саме:

Технології будівництва: інноваційні рішення та сучасні матеріали – платформа для обміну думками, ідеями та досвідом між фахівцями будівельної галузі, підрядниками, інвесторами та владою щодо спільних дій та можливостей у відновленні пошкодженої інфраструктури.

Енергетична інфраструктура: автономні рішення та енергоефективні технології – обговорення актуальних проблем та викликів, спричинених військовою агресією, пошук ефективних рішень та створення партнерства між учасниками: державними інституціями, представниками бізнесу, галузевими асоціаціями та донорськими програмами.

Місце проведення: Київ, вул.В.Гетьмана 6, Mercure Congress Centre

Запрошуємо долучитися до участі у заході, обравши статус, який найбільше відповідає цілям Вашої компанії:

  • Партнер
  • Учасник експозиції
  • Доповідач
  • Відвідувач

Реєстрація обов’язкова – за посиланням 

Детальна інформація на сайті.

Тел. для довідок:

+38 (067) 3757637

+38 (093) 2541268


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати