Відбудова України — відбуватиметься лише за новими стандартами

03 квітня 2023 року Комітет ВРУ з питань державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Конфедерацією будівельників України та Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України проведе круглий стіл на тему: “Комплексна реконструкція кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду: проблеми та перспективи”. Про це повідомляє видання vidbudova.online.

Час: 10:30

Формат: змішаний (очно та у режимі відеоконференції на платформі ZOOM з трансляцією на YouTube каналі Комітету ВРУ).

Під час круглого столу будуть обговорені:

✔законодавчі зміни у сферах містобудування, земельних відносин, будівництва, інвестиційної та фінансової діяльності при здійсненні комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду для створення комфортного житла і комфортного життєвого середовища;

✔особливості здійснення реконструкції в межах історичних ареалів населених місць, зонах охорони пам’яток культурної спадщини, буферних зонах об’єктів всесвітньої спадщини передусім запропоновані законопроєктом “Про здійснення комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду” (реєстр. законопроєкту № 6458).

Даний проєкт внесено Кабінетом Міністрів України та прийнято Парламентом України у першому читанні за основу 21 вересня 2022 року. Наразі даний проєкт готується Комітетом для розгляду у другому читанні.

До обговорення долучаться представники будівельної спільноти та асоціацій органів самоврядування.

У разі виникнення додаткових питань:

  • office@kbu.org.ua
  •  тел: +38 (044) 200-04-52

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати