Google виділяє 3 млн євро на навчання українців

Google Україна оголосила про нову навчальну програму для українців. Компанія виділяє 3 млн євро на 5000 стипендій для проходження курсів на платформі Coursera, пише Vector.media.

Google запускає програму для українців, які втратили або можуть втратити роботу. Компанія виділяє 3 млн євро на 5000 стипендій, які можна використати для проходження курсів на платформі Coursera. Українці можуть отримати знання з цифрового маркетингу, електронної комерції та IT-підтримки. Крім того, будуть доступні професійні сертифікати Google, зокрема українською мовою.

Навчальна програма не вимагає особливих навичок та знань від учасників. Навчатися можна у власному темпі. Загалом сертифікат можна отримати менш ніж за 6 місяців, якщо витрачати на проходження курсу до 10 годин на тиждень. Після завершення програми учасники можуть додати свій сертифікат до резюме та профілю LinkedIn. Це збільшить їхні шанси на отримання нової роботи.

Також Google співпрацює з Мінцифри та Спілкою українських підприємців. Тому підприємцям малого та середнього бізнесу пропонують 1000 сертифікатів на розширення можливостей та створення нових переваг для працівників.

Деталі програми дивіться за посиланням.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати