Громадська організація STEM is FEM навчатиме українок відбудовувати зруйновані війною міста

Громадська організація STEM is FEM навчатиме українок відбудовувати зруйновані війною міста. Освітній онлайн-курс курс «Урбаністика» триватиме 4 місяці. П’ятдесят учасниць віком від 15 до 22 років навчатимуться плануванню та розвитку міських територій. Заявку на участь можна подати до 30 вересня, виконавши відбіркове завдання, пише у своєму телеграм-каналі Олена Зеленська, передає vidbudova.online.

Дівчата розроблять власні містобудівні проєкти для зруйнованих українських міст, а журі обере 10 найкращих. Їх доопрацюють та підготують до реалізації спеціалісти з містобудування та архітектури. Після цього STEM is FEM пітчитиме запропоновані проєкти місцевим громадам, органам місцевого самоврядування, бізнесам, міжнародним фондам чи організаціям, які інвестують у розвиток України, – йдеться у повідомленні.

«STEM is FEM» це проєкт, який заохочує щонайбільше дівчат обрати технологічну спеціальність справою свого життя, закликає до досягнення рівноправ’я.

У 2020 році за моєї ініціативи Україна приєдналася до міжнародного «Партнерства Біарріц», яке об’єднує зусилля різних країн на шляху до рівних прав жінок і чоловіків. Тож рада бачити, як проєкт з відбудови українських міст одночасно працює і в напрямку рівності, і, сподіваюся, безбар‘єрності міського простору, – пише Зеленська.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати