Фінляндія готова приєданатися до відновлення Чернігівщини

Фінляндія планує долучитися до відбудови Чернігівської області.

Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко на своїй сторінці у Facebook.

Під час зустрічі послом Фінляндії в Україні Пяйві Лайне, Тимошенко презентував план будівництва житла для переселенців.

Його (ред. – план) розроблено спільно з кількома відомими архітектурними бюро, і вже підготовлена відповідна документація. Передбачено зведення п’ятиповерхових житлових будинків протягом 5-6 місяців у 16 областях України – по 2 тисячі квартир у кожному регіоні. Їхня вартість з усіма меблями та устаткуванням становитиме близько 700-800 доларів за квадратний метр. Після деокупації територій та відбудови житлового фонду люди зможуть повернутися до своїх домівок, а ці квартири будуть передані військовим, медикам, працівникам поліції, – зазначив представник ОП

Також він підкреслив, що Фінляндія буде активно залучена у  відновлення Чернігівщини, над цим працює і Уряд, і приватні компанії.

Ми готові надати партнерам всю необхідну інформацію по об’єктах, які потребують відбудови. В першу чергу це житлові будинки, школи, лікарні та комунальні мережі, – додав Тимошенко.

Нагадаємо, Чернігівщина потребує швидкого відновлення понад 4 479 житлових об’єктів – це 1 029 багатоповерхівок та 3 231 приватний будинок.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати