Програма грантів для переробного бізнесу: аграрії можуть отримати фінансування для переробки своєї продукції

Понад 748 підприємців отримали позитивне рішення щодо одержання фінансування для розвитку чи започаткування своєї справи. Реалізація їх бізнес-проєктів дозволить створити більше 2 тисяч робочих місць.

Про це повідомляють у Міністерства економіки.

Найбільше грантів по другій хвилі отримають підприємці з Київської (55), Дніпропетровської (19), Полтавської (17), Львівської (17) та Вінницької (14) областей.

Заступниця міністра економіки Тетяна Бережна, під час публічного обговорення на тему «Економічна та соціальна реанімація громад: ефективні відповіді на виклики війни», закликала представників українських громад активізувати свою економічну діяльність завдяки програмі грантів, яку реалізує уряд.

Нарощувати економічні м’язи – це справді дуже важливо. Кожен працездатний українець розуміє, що він повинен долучитися до нашої спільної перемоги – чи захищаючи нашу державу, чи ставши сміливим воїном на економічному фронті. І ми, як Мінекономіки, хочемо дати українцям всі ресурси для того, щоб вони на цьому фронті перемагали. Програма мікрогрантів має великий потенціал, адже ми бачимо, наскільки громадяни є активними у подачі заявок. Тож, очікуємо видати близько 20 тисяч грантів, що дозволить нам створити велику кількість нових робочих місць у громадах та залучити українців до боротьби на економічному фронті, – підкреслила Тетяна Бережна.

Вона підкреслила, що до участі у програмі може долучитися кожен українець, ФОП чи юридична особа.

Нагадаємо, програма мікрогрантів для бізнесу передбачає надання українцям від 50 до 250 тисяч гривень на започаткування чи розвиток своєї справи.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати