Кабмін розширив перелік тих, хто може отримати гранти за проєктом «єРобота»

Уряд вніс зміни до програми підтримки переробних підприємств у межах проекту «єРобота», гранти зможуть отримати й фізичні особи-підприємці.

Про це під час засідання Кабміну повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передають на сайті уряду.

Ми продовжуємо спілкуватися з бізнесом, аби програма дійсно масштабно запрацювала, — наголосив очільник уряду.

Крім того, розмір гранту тепер буде прив’язаний до необхідності створення певної кількості робочих місць. Зміни також торкнулися програми мікрогрантів в частині заохочення для малих фермерських господарств.

Розширюємо напрямки, на які можна витрачати кошти. Тепер це закупівля сировини, матеріалів, тварин, програмного забезпечення та інших послуг і товарів, пов’язаних із виробництвом, — відзначив Денис Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, на отримання грантів для створення або розширення наявних підприємств в межах проекту «єРобота» вже надійшло 6,5 тисяч заявок.

6 тисяч заявок надійшло на мікрогранти до 250 тисяч гривень. 100 заявок — за програмою створення нових теплиць і нових садів. Більше 400 заявок — за програмою створення нових переробних підприємств. Усе це вже найближчими місяцями конвертується в тисячі робочих місць, — наголосив глава уряду.

Очільник Кабміну підкреслив, що така кількість заявок за перший місяць роботи програми демонструє, що люди зацікавлені створювати власний бізнес в Україні.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати