Понад 480 релокованих підприємств уже поновили роботу – Мінекономіки

Від початку дії програми релокації переміщено 692 підприємства, 484 з яких уже поновили роботу.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України в Telegram.

В міністерстві зазначають, що найбільша частка компаній переїжджає із регіонів активних бойових дій до Львівської області. Також бізнес переміщується до Закарпатської, Чернівецької , Тернопільської, Дніпропетровської та Івано-Франківської областей.

Серед релокованих підприємств, які вже відновили свою діяльність, найбільшу частку складають компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (39% від загальної кількості), переробної промисловості (33%), інформації та телекомунікацій (6%), професійної, наукової та технічної діяльності (5%).

Загалом українські підприємці подали 1769 заявок на переміщення виробничих потужностей через платформу цифрової взаємодії.

Програма релокації – це комплексна підтримка підприємств на їхньому шляху до відновлення діяльності. І вона не завершується після фізичного переміщення усіх виробничих потужностей. Держава допомагає у монтажі обладнання та налагодженні діяльності. Ми разом з підприємцями шукаємо, де вигідно придбати сировину та найняти кваліфікований персонал, як побудувати логістику та куди продати вироблену продукцію, надаємо підтримку з побудови експортних ланцюгів, – наголосила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Нагадаємо, що до участі у програмі релокації можуть долучитися будь-які компанії, що перебувають у зонах активних бойових дій.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати