Мінагро погодило перші чотири гранти на розвиток садівництва

Мінагрополітики та продовольства України видало перші чотири накази про надання гранту для закладки садів та ягідників на загальну суму 16,8 млн гривень.

Про це повідомляють на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За останній місяць Ощадбанк опрацював заявки від 61-го агропідприємства і в результаті передав на розгляд Мінагрополітики 40 із них: 33 – на розвиток садівництва, 7 – теплиць. Робочі групи міністерства вже опрацювали 23 заявки і за чотирма вищезгаданими погодили надання гранту. Наразі на розгляді перебуває ще 1 заявка на отримання гранту для створення або розвитку тепличного господарства та 16 – на закладку саду, – зазначається в пресслужбі.

Як розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, гранти з теплиць дозволяють агропідприємцям залучити до 7 млн грн, під закладку садів – до 10 млн грн. А загалом на програму держава виділить 16 млрд грн.

Так в умовах війни Уряд закладає надійну платформу для підтримки економіки, яка дасть поштовх збереженню і створенню робочих місць, сплаті податків у державну казну. Агро завжди було драйвером розвитку української економіки. І сьогодні, у час постійних викликів для нашої країни час, саме ця галузь може і готова стати основою для розвитку малого й середнього підприємництва в Україні, – підкреслив він.

У червні КМУ започаткував фінансову підтримку бізнесу в рамках урядової програми «єРобота». Підприємці мають змогу отримати урядові гранти на навчання, створення та розвиток власної справи.

Міністерство аграрної політики та продовольства України курує з них два напрями, які стосуються розвитку садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства.

Кожну заявку Мінагрополітики опрацьовує протягом 10 робочих днів після надходження від Ощаду.

Гранти отримають:

  • ТОВ “Бонелет” (Одеська область, власниця – Олена Яцун);
  • ТОВ “Сад Переяслава” (Київська область, власники – Віктор Шеремета і Сергій Сиворко);
  • ТОВ “Органік Захід-груп” (Львівська область, власники – Роман Мельник, Юрій Чернобай і Тарас Калита);
  • ФГ “Житні лани” (Івано-Франківська область, власник – Володимир Чумбей).

«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати