Австрія буде інвестувати у відбудову України

Україна та Австрія працюють над угодою про економічне співробітництво, що дозволить залучити австрійські інвестиції для відбудови країни та перейняти досвід в освіті та медицині.

Умови партнерства обговорили під час зустрічі міністра економіки України Юлії Свириденко з міністром праці та економіки Австрії Мартіном Кохером, повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

Співпраця має стати особливо ефективною в рамках міжурядової угоди з реалізації проектів, напрацювання якої триває. Важливим є зазначення у документі необхідності залучення українських підрядників до виконання робіт. Це стимулюватиме активність українського бізнесу. Крім того, Україна запропонувала доповнити угоду умовами пільгового кредитування. І уже найближчим часом наші держави можуть вийти на фінальний етап її підписання, – зазначила Юлія Свириденко.

Австрія ініціювала здійснення патронажу з відбудови Запорізької області, яка зараз потребує розмінування, відновлення житлової, освітньої, медичної інфраструктури та об’єктів ЖКГ.

Важливим питанням для України є відбудова безпечного середовища для комфортного життя та ведення бізнесу протягом 12 місяців з моменту завершення війни. Австрійські партнери можуть значно допомогти у цьому процесі. Зокрема, їх інвестиції допоможуть розвинути галузь переробки, – йдеться в повідомленні


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати