“Як все це здолати”. У Запоріжжі пройде психологічний тренінг для волонтерів

Запорізька обласна громадська організація “Об’єднання психологів і психоаналітиків “Взаємодія” за участі ГО «Стратегічна візія» проведе психологічний тренінг для волонтерів, благодійних фондів та громадських організацій. На ньому ви дізнаєтеся, як ефективно переживати стресові ситуації, не піддаватися «зраді» та підтримувати мотивацію до громадського активізму.

КОЛИ: 4 серпня (четвер), початок – 11.00

ТРИВАЛІСТЬ: 1-1,5 години

ЛОКАЦІЯ: буде повідомлена зареєстрованим учасникам додатково

Тренінг буде проводити Ірина Куратченко – Голова правління ЗОГО ОПП ВЗАЄМОДІЯ, психологиня – психоаналітикиня з 20 річним досвідом, супервізорка, авторка та ведуча навчальних курсів «Елементарний психоаналіз», «Психоаналітичне консультування», тренінгів «Профілактика стресу та професійного вигорання», «Тайм менеджмент», «Як зрозуміти людину без слів» та інших, учасниця ток-шоу на радіо та телебаченні

Увага! Кількість місць обмежена. Для того, аби тренінг пройшов максимально ефективно, на одну сесію ми можемо запросити максимум 15 людей. Якщо кількість бажаючих долучитися буде значно більшою, незабаром ми організуємо ще одну сесію.

Посилання на реєстрацію 


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати