CША виділили нове фінансування на гуманітарну та кризову підтримку України

Посол України в США Оксана Маркарова розповіла про виділення двох нових пакетів фінансової підтримки Сполученими Штатами у зв’язку з війною в Україні. 

Про це посол написала на своїй Facebook-сторінці.

Мінфін США підписав угоду з ЄБРР про внесок у 500 млн доларів для підтримки України та інших постраждалих країн.

Внесок США дасть можливість забезпечити щонайменше 1 млрд дол фінансування з боку ЄБРР для надання негайної кризової підтримки переважно Україні, включаючи для забезпечення потреб енергетичної безпеки, продовольчої безпеки, у тому числі через підтримку критично-важливої транспортної інфраструктури та логістики, а також пряму фінансову підтримку фермерів та експортерів, підтримки вразливого населення та внутрішньо-переміщених осіб, – підкреслила Маркарова.

Також, Агентство США з міжнародного розвитку USAID виділяє додаткові 74 млн доларів для гуманітарної допомоги Україні, яке буде спрямоване на забезпечення постраждалих українців предметами першої необхідності, місцями для тимчасового проживання та фінансовими коштами.

Пріоритети цієї підтримки були обговорені з аміністраторкою агентства Самантою Пауер під час візиту Першої леді Олени Зеленської до Вашингтону.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати