Бізнес отримав доступних кредитів на майже на майже 130 млрд грн

Банки видали підприємцям 45,7 тисяч кредитів на 129,3 млрд грн за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» з початку її дії.

Про це повідомила пресслужба Міністерство економіки України.

За минулий тиждень бізнес отримав доступних кредитів на майже 1 млрд грн, банками було укладено 499 кредитних угод.

Найбільше підприємці взяли антикризових кредитів – 59 млрд грн та на рефінансування попередньо отриманих кредитів – 27,4 млрд грн. Окрім того, на антивоєнні цілі було видано  12,3 млрд грн., на інвестиційні цілі – 10,6 млрд грн. Аграрії отримали 19,3 млрд грн кредитних коштів на підтримку своєї діяльності, торговельні компанії взяли 666,8 млн грн кредитів для поповнення обігових коштів, – йдеться в повідомленні.

Найчастіше кредитуються за програмою підприємства, що працюють в сфері сільського господарства (52%), торгівлі та виробництва (23%), промислової переробки (14%). Серед регіонів лідерами за сумами укладених кредитних договорів є Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Київська області та м. Київ.

На сьогодні участь в програмі приймають 42 банки, найбільшу кількість кредитів видали  “Приват-банк” (19,2  тис), “Ощадбанк” (6 тис)  та “Райффайзен Банк Аваль” (4,1 тис).

Нагадаємо, що програма «Доступні кредити 5-7-9%» дозволяє залучити до 60 млн грн під 0% на період дії воєнного часу +1 місяць.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати