Відбудова Маріуполя коштуватиме понад $14 млрд – мер

Відбудова Маріуполя коштуватиме понад 14 млрд доларів. Повне відновлення міста займе 7-10 років.

Про це розповів мер Вадим Бойченко у Telegram.

За його словами, через війну у місті знищено чи пошкоджено 1356 багатоповерхових будинків. Також розбомблено 40% приватних будинків. Більшість з них не підлягають реконструкції. Тому у планах – будівництво нових об’єктів.

Експерти попередньо оцінюють вартість відновлення інфраструктури у понад 14 млрд доларів для проживання там 220 тисяч людей. Остаточна цифра буде названа після оцінки зруйнованих будинків після деокупації. Про готовність допомагати у відбудові вже заявив Європейський інвестиційний банк та великий український бізнес.

Співпрацюємо з командами Європейського банку реконструкції та розвитку, Світового банку, всесвітньо відомими міжнародними компаніями, які мають актуальний досвід та застосовують найсучасніші підходи в оцінці шкоди, збитків та потреб для відбудови десятків країн та міст після конфліктів та стихійних лих. Міста-партнери, такі як Гданськ, Варшава, Дрезден та Роттердам, які були зруйновані під час Другої світової війни, також долучаються до робіт з відновлення, – розповів Вадим Бойченко.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати