Прем’єр-міністр Шмигаль обговорив із представником МВФ підтримку економіки України

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на зустрічі у Лугано обговорив із директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером заходи підтримки економіки у період війни.

Про це прем’єр-міністр України написав у Телеграмі.

Очільник уряду підкреслив, що співпраця з МВФ — один із важливих пріоритетів фінансової політики Уряду.

Також він акцентував на рішеннях, який приймає український уряд за для підтримки економіки та бізнесу.

 Зокрема, було запроваджено механізми підтримки найвразливіших верств населення, вимушено переміщених осіб, бізнесу. Зараз уряд надаватиме безповоротні гранти для розвитку малого і середнього бізнесу, а також стимулюватиме розвиток переробки, – зазначив Шмигаль.

Прем’єр додав, що разом паном Каммером обговорювали плани уряду щодо розвитку сфери енергетики і впровадження реформ. Вчергове упевнився в беззаперечній підтримці партнерів.

Голова Кабміну відзначив цінний внесок МВФ в розробку плану відновлення задля швидкої відбудови України після загарбницької війни рф.

Подякував МВФ за швидке реагування на виклики, що постали перед Україною через збройну агресію рф, та надання допомоги в рамках Інструменту швидкого фінансування. Створення Спеціального адміністративного рахунку МВФ для України дозволило оперативно отримати кошти від країн-партнерів, резюмував Денис Шмигаль.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати