У Лугано Шмигаль і віцепрезидент Єврокомісії Домбровскіс обговорили торгівлю з ЄС

Промисловий діалог між Україною та ЄС може стати додатковим інструментом для поновлення діяльності українських промислових підприємств та ланцюжків постачання продукції.

Про це заявив Денис Шмигаль в Telegram, після зустрічі в Лугано з виконавчим віцепрезидентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом.

Одна з перших зустрічей на полях Конференції відновлення — з великим другом України Валдісом Домбровскісом. Обговорили з Виконавчим віцепрезидентом Єврокомісії заходи, що сприятимуть посиленню торгівлі України з ЄС, – повідомив Шмигаль.

Також очільник Кабміну зазначив, що відновлюються роботи Промислового діалогу Україна — ЄС. І це може стати додатковим інструментом для поновлення діяльності українських промислових підприємств та ланцюжків постачання продукції.

Цінуємо також рішення Єврокомісії надати 9 млрд євро Україні для покриття дефіциту бюджету. Перший транш у сумі 1 млн євро стане суттєвою підтримкою, – додав голова уряду.

Шмигаль підкреслив, що Україна налаштована оперативно виконати кроки, визначені Єврокомісією у висновках про надання статусу кандидата.

Ми вже підготували відповідний план заходів. Переконаний, це дасть змогу вже незабаром розпочати роботу щодо початку переговорів про вступ України в ЄС, – заявив прем’єр.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати