Для відновлення України потрібні колосальні інвестиції та міжнародна підтримка – Зеленський

Для відновлення українських територій після російської агресії потрібні будуть колосальні інвестиції, і це можливість показати себе для інших держав і компаній.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні

Зеленський нагадав, що в сьогодні у Лугано в Швейцарії відбудеться спеціальна конференція щодо відновлення України, на якій Україна представить свій план.

Треба не просто відновити все, що зруйнували окупанти, а створити нову основу для нашого життя – безпечну, сучасну, зручну, безбар’єрну.

Для цього потрібні колосальні інвестиції, мільярди, нові технології, передовий досвід, нові інституції, звичайно, реформи. Вже в понеділок Україна представить у Лугано національний погляд, як все це реалізувати.

Це найбільший економічний проєкт у Європі нашого часу і надзвичайні можливості показати себе для кожної держави, для кожної компанії, які ми запросимо працювати в Україну, – зазначив президент.

Зеленський підкреслив, що близько 10 областей постраждали від воєнних дій після повномасштабного вторгнення рф.

Сотні з них (ред. – населених пунктів) російська армія повністю зруйнувала, їх фактично треба будувати заново. Але, окрім цього, десятки міст в інших областях України зазнали ракетних ударів. Сотні підприємств знищені. Серед них є й складні, дуже небезпечні виробництва, – констатував він.

Зеленський підкреслив, що для відбудувати Україну можна тільки залучивши міжнародні можливості.

Перша публічна презентація цього українського “плану Маршалла” планується на інвестконференції у швейцарському Лугано сьогодні, 4 липня.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати