Італійський бізнес планує долучитися до післявоєнної відбудови України

Україна та Італія планують  різноманітні форми спіпраці за для посилення економічних зв’язків між країнами.

Про це повідомляє пресслужба Міністрства фінансів України, з посиланням на зустріч заступника міністра фінансіа  з питань європейської інтеграції Юрія Драганчука з представниками Загальної конфедерації італійської промисловості (Конфіндустрія) 20 червня.

Сторони обговорили поточну економічну ситуацію в Україні, перспективи посилення співробітництва, зокрема у фінансово-кредитній сфері, а також залучення італійського бізнесу до програм фінансування післявоєнної відбудови України, – йдеться в повідомленні.

Міністр фінансів Сергій Марченко подякував представникам Італійської республіки за безкомпромісну позицію у підтримці України, а також зазначив про важливість фінансового сприяння з боку уряду Італії, який у перші дні після початку війни надав Україні грантове фінансування розміром 110 млн євро. .

Слід додати, що представники Конфіндустрія наголосили на непохитній підтримці України, у тому числі висловили підтримку надання Україні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.

Також Міністр фінансів і представники Конфіндустрії обговорили потенційні привабливі сфери для інвестицій італійського бізнесу в Україну, зокрема легка промисловість, зелена енергетика та сільське господарство.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати