Тіньової економіки більше не буде – Зеленський

Володимир Зеленський наполягає на тому, щоб в українській економіці не може бути “тіньового” компонента.

Про це він заявив під час свого вечірнього звернення.

Зараз в Україні багато дискусій про те, якою має бути економічна політика держави й у час війни, і тоді, коли повернемо мир. Хочу підкреслити одну деталь. І ця деталь – фундаментальна. Ми вже маємо звикати до того, що в суспільстві можуть бути тільки дві частини: ті, хто захищає нашу Незалежність, і ті, хто працює так, щоби забезпечити цей захист, – наголосив президент.

Він підкреслив, що зараз ми не можемо собі дозволити, щоб у країні залишалася “тіньова” частина економічного життя.

Звичайно, я розумію, що в частині наших регіонів будь-яка економічна активність – офіційна чи неофіційна – є питанням просто виживання. Але якщо ми говоримо про нормальне, стабільне, міцне життя суспільства, роботу держави про нашу оборону, то маємо розуміти: є ті, хто служить, і є ті, хто забезпечує своєю роботою тих, хто служить, – сказав Зеленський.

Як зазначив Президент України, що основними пріоритетами для функціонування економіки залишаються офіційна зайнятість, сплата податків, максимальне розширення економічних можливостей на легальному ґрунті, а також повна модернізація державних інститутів.

Зеленський додав, що провів нараду з урядом стосовно економічних питань. Урядовці погодились, що потрібно якомога швидше розробити державну підтримку малого бізнесу з надання грошових грантів.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати