Держава компенсує збитки українців, які втратили своє житло внаслідок війни – Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що проводить низку нарад щодо заходів із відновлення України.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Перший етап — fast recovery — передбачає відновлення об’єктів, які отримали незначні пошкодження та які можливо та доцільно ремонтувати вже зараз. Мова, зокрема, про критичні об’єкти й об’єкти соціальної інфраструктури, такі як школи та лікарні, – підкреслив очільник уряду.

Прем’єр-міністр зазначив, що зараз Кабмін у співфінансуванні з місцевою владою буде відновлювати електро-, водо-, тепло- та газопостачання, а також транспортну інфраструктуру в деокупованих регіонах.

Щодо відновлення житла. Розуміємо, що українці, які повернулись у свої домівки, прагнуть максимально швидко відремонтувати пошкодження. Тому зараз зосередимося на пришвидшенні фіксації збитків, аби кожен, хто робить зараз ремонт власним коштом, розумів — держава компенсує витрати, щойно наші західні партнери передадуть Україні арештовані та конфісковані російські активи, – заявив Шмигаль.

За словами голови уряду, було дано доручення Міністерству розвитку громад та територій в максимально стислі строки визначити єдиний документ, яким фіксуватимуться збитки по кожному будинку й квартирі, аби кожен громадянин був впевнений — витрати будуть відшкодовані.


«Стратегічна візія» — організація, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України

Підтримати