Нromadske проведе конференцію про відбудову «Муруємо вже»

7 червня онлайн-медіа hromadske проведе конференцію «Муруємо вже». Вона буде присвячена пошуку правильних рішень прозорої і людиноцентричної відбудови.

Read More

Незабаром відбудеться наймасштабніший форум технологій розумного міста та відбудови в Україні! 


24 – 25 травня відбудеться щорічний міжнародний Форум Smart Building. Щорічно Форум Smart Building поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень у тематиці Розумного міста, Екології, енергоефективності та автоматизації, безпеки та розумного будинку. Про це повідомляє інформаційний партнер заходу, видання vidbudova.online.

Read More

Як пройшла лекція «Стратегічної візії» про створення ГО: відео, презентація, посібник

8 травня радник голови ГО «Стратегічна візія», медіаменеджер та засновник «Гетьман медіаконсалтинг» Дмитро Єгоров на платформі «Навзаєм» провів лекцію про створення громадських організацій, їх управління, пошуки фінансування та просування.

Read More

Відбудова місця, яке можна назвати домом. Поширення знань для відновлення України – презентація звіту

PBL, урядова нідерландська агенція з оцінки довкілля, за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та урбаністичної коаліції Ro3kvit, запрошують на презентацію звіту “Відбудова місця, яке можна назвати домом. Поширення знань для відновлення України”. Звіт представить напрацювання міжнародного cимпозіуму “Форум відновлення житла в Україні” (Гаага, лютий 2023), який було організовано PBL та організаціями UNUN, Ukraine Netherlands Urban Network (Нідерланди), Нова житлова політика (Україна) та Університет RMIT (Європа та Австралія).

Read More

Відновлення, зміцнення та розвиток українських медіа у 2023 році: експертне обговорення

3 травня відбулося експертне онлайн-обговорення медійників і науковців, щодо відновлення, зміцнення та розвитку українських медіа у 2023 році. Захід проводила Фундація Суспільність за сприяння Детектора медіа, «Інтерньюз-Україна», Незалежної медійної ради та проєкту National Press Club Ukraine. «Стратегічна візія» публікує тези з обговорення:

Read More

«Стратегічна візія» розкаже про створення громадських організацій, їх управління, пошуки фінансування та просування

8 травня радник голови ГО «Стратегічна візія», медіаменеджер та засновник «Гетьман медіаконсалтинг» Дмитро Єгоров проведе на платформі «Навзаєм» івент про створення громадських організацій, їх управління, пошуки фінансування та просування.

Read More

У Києві відбудеться Форум-експозиція «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури»

4 липня 2023 року відбудеться Форум-експозиція «Технології будівництва та автономні рішення для відновлення інфраструктури», метою події є створення  майданчику для демонстрації рішень, технологій,  матеріалів та продукції від вітчизняних та міжнародних компаній для відновлення та удосконалення пошкодженої інфраструктури. Про захід повідомляє vidbudova.online.

Read More

Як писати про відбудову: «Інтерньюз-Україна» проведе вебінар із журналістики рішень

ГО «Інтерньюз-Україна» відкриває набір на вебінар із журналістики рішень. Учасники дізнаються, як писати про відбудову України через інструменти цього жанру. Також вони зможуть взяти участь у конкурсі стипендій на створення матеріалів.

Read More

Розпізнати фейк. Росіяни торгують українським черноземом?

В межах посилення інформаційної стійкості українців «Стратегічна візія» на конкретних прикладах показує, як перевірити новину на фейковість, дезінформацію та маніпуляції.

Read More